Opublikowano 17/03/2017

Stanowisko: specjalista/inspektor nadzoru
Miejsce pracy: Polkowice
Zakres obowiązków:

nadzór nad robotami remontowymi obiektów budowlanych, przygotowywanie i prowadzenie postępowania zgodnie z Ustawą o Zamówieniach Publicznych, przygotowywanie kosztorysów inwestorskich, współudział w działaniach inspekcyjno-kontrolnych w zakresie zgodności wykonywanych robót budowlanych.

Wymiar czasu pracy: pełny etat
Minimalne wymagania
Wykształcenie: wyższe lub średnie budowlane
Umiejętności i uprawnienia:

znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, znajomość programu kosztorysowego "NORMA", umiejętność obsługi komputera/środowisko Windows

dodatkowym atutem będą: uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności architektonicznej lub konstrukcyjno-budowlanej, oraz 2 letni staż przy prowadzeniu robót budowlanych

Inne wymagania: umiejętność organizowania czasu pracy,  odpowiedzialność, sumienność, dokładność
Sposób aplikowania
Osoba do kontaktu: Paweł Ruciński, Beata Psykała
Numer telefonu: 76749-33-80; 76749-33-79

Stanowisko: konserwator  - staż
Miejsce pracy: Polkowice (zasoby administrowane przez Spółkę)
Zakres obowiązków: dokonywanie bieżących napraw, przestrzeganie prawidłowej obsługi, eksploatacji i konserwacji urządzeń w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych
Wymiar czasu pracy: pełny etat - staż
Wykształcenie: podstawowe
Umiejętności i uprawnienia: umiejętność organizowania czasu pracy, umiejętności doboru środków i narzędzi do warunków pracy
Inne wymagania: odpowiedzialność, sumienność, dokładność
Osoba do kontaktu: Beata Psykała
Numer telefonu: 76749-33-79