Robotnik gospodarczy - staż

Miejsce pracy: Polkowice (zasoby mieszkaniowe administrowane przez Spółkę)

Opis stanowiska:

  • sprzątanie klatek schodowych w szczególności: mycie i zamiatanie schodów, mycie balustrad i okien na klatkach schodowych.
  • pielęgnacja nasadzeń znajdujących się wokół budynku.
  • utrzymywanie w czystości parkingu podziemnego.

Wymagania:

  • umiejętność organizowania czasu pracy.
  • stan zdrowia umożliwiający pracę na w/w stanowisku.
  • dyspozycyjność, sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • po stażu zatrudnienie na 3 miesiące (możliwość przedłużenia umowy).
  • szkolenie BHP.

Skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy Polkowice należy przynieść osobiście do siedziby Polkowickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Polkowicach, Rynek 6.

Osoba do kontaktu: Beata Psykała, numer telefonu 76749-33-79.

Specjalista ds. techniczno-budowlanych

  • bieżąca obsługa Wspólnot Mieszkaniowych i zasobów TBS z zakresu spraw techniczno-budowlanych,
  • nadzór na prawidłową realizacją prowadzonych spraw,
  • czynny udział w przeglądach serwisowych, technicznych, budowlanych,
  • przygotowywanie kosztorysów inwestorskich,
  • współudział w działaniach inspekcyjno-kontrolnych w zakresie zgodności wykonywanych robót budowlanych,

Wymagania:

  • wykształcenia minimum średnie-techniczne(budowlane), dodatkowym atutem będą:  uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności architektonicznej lub konstrukcyjno-budowlanej, oraz staż przy prowadzeniu robót budowlanych,
  • znajomości przepisów prawa budowlanego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość programu kosztorysowego „NORMA”,  umiejętność obsługi komputera / środowisko Windows bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju,

Osoba do kontaktu: Beata Psykała, numer telefonu 76 749-33-79